Archiwum Kategorii: Środki wybielające

Jakie preparaty do wybielania zębów są warte uwagi? Ranking

Wybielanie zębów jest zabiegiem wykonywanym specjalistycznymi środkami. Przebarwienia, które pojawiają się na płytce nazębnej spowodowane są bardzo często przez niektóre środki spożywcze, dlatego jest to naprawdę powszechny problem, jednak łatwo można sobie z nim poradzić stosując plastry do wybielania zębów. Plastry wybielające zęby są alternatywą do zabiegów wykonywanych w gabinetach stomatologicznych. Preparaty do wybielania zębów cieszą się również co raz większą popularnością wśród osób palących papierosy, czy przyjmujących wybrane leki. W artykule przedstawiono kilka sposobów na uzyskanie jaśniejszego koloru płytki oraz porównano efekty.

Jaka jest najlepsza pasta do wybielania zębów?

Każdy z nas marzy o pięknym, zdrowym i białym uśmiechu. Zwłaszcza w dzisiejszych czasach, gdy co chwilę widzimy zdjęcia celebrytów, których nienaganny uśmiech sprawia, że jeszcze bardziej pragniemy móc cieszyć się wybielonymi zębami. Nasze marzenia nie umknęły producentom środków stomatologicznych. Dlatego na rynku jest tak wiele różnych past do wybielania zębów, które przy regularnym stosowaniu mają podarować nam hollywoodzki uśmiech. Z tych właśnie powodów, coraz więcej osób decyduje się na wybielanie zębów. Pasta do tego celu przeznaczona powinna zatem zadbać o to, aby po każdym szczotkowaniu nasz uśmiech był coraz jaśniejszy.

Nakładki wybielające na zęby

Idealnie białe zęby to oznaka zdrowia i walor estetyczny, który wpływa na nasz wygląd zewnętrzny. Niestety niewiele osób ma naturalne śnieżno-białe zęby. Wpływ na przebarwienia ma nasz styl życia czyli palenie papierosów, picie kawy, częste zażywanie antybiotyków i niedostateczna higiena jamy ustnej. Z tych powodów, wybielanie zębów jest coraz bardziej popularne. Środki do wybielania także są coraz bardziej dostępne.

Jakie są najlepsze paski do wybielania zębów?

Białe i zdrowe zęby to atrybut urody, na którym zależy każdemu z nas. Niestety niewiele osób może pochwalić się naturalnie białymi zębami. Ma na to wpływ nasz styl życia: picie kawy, herbaty, wina, palenie papierosów i często niewłaściwa higiena jamy ustnej. Na szczęście można temu zaradzić. Wybielanie zębów jest coraz bardziej dostępne. Istnieje wiele produktów, które pomogą nam uzyskać zdrowy uśmiech. Są one również atrakcyjne cenowo.

Wybielająca pasta do zębów – jaką wybrać, aby nie przepłacić?

Piękny uśmiech to nie tylko gwarancja naszego dobrego samopoczucia, jak również promienny wygląd. Bowiem jak wskazują statystyki wiele osób ze względu na żółkniejące zęby ma problem z komunikowaniem się. Problem ten pojawia się ze względu na wstyd i stres związny z tym, co pomyślą o nas ludzie. W artykule podpowiemy czym powinna się cechować dobra, wybielająca pasta do zębów i jak ją wybrać!

Paski wybielające do zębów – o czym należy pamiętać?

Paski do wybielania zębów to tańszy wariant dla specjalistycznego wybielania u stomatologa. I choć efekty utrzymują się przez zdecydowanie krótszy czas, są równie widoczne. Ważne jest jednak, by wybielanie zębów (paski) stosować dopiero po konsultacji ze stomatologiem i uprzednim wyleczeniu wszystkich ubytków.